چاپ کتاب: آگاهی و استفاده مديران از سيستم‌های اطلاعات مديريت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نمونه ای از کتاب چاپ شده در موسسه خوارزمی

آگاهی و استفاده مدیران از سیستم‌های اطلاعات مدیریت

بخشی از مقدمه کتاب

در شرایط دائماً در حال تغییر ما نیز باید تغییر نمائیم وگرنه بهای سنگینی بابت عدم تغییر پرداخت خواهیم کرد. سازمانها را در عصر جدید از بکارگیری سیستمهای کامپیوتری و تکنولوژی اطلاعات و رسانه های پیش رفته گریزی نیست و آینده از آن آنانی است که با شناخت دقیق و صحیح، محاسن و معایب این سیستم ها را موشکافانه مورد نظر قرار داده و از تجربه دیگران درس بگیرند بدون اینکه هزینه های آن تجربه را مجدداً تقبل نمایند. تصمیم گیری يعني آنچه که مدیران در سطوح  مختلف سازمان انجام می دهند و همواره در فضای آن حرکت می نمایند، تصمیم گیری را می توان جمع آوری و پردازش اطلاعات در نظر گرفت . روند مستمر و رو به رشد و تحول در شئون مختلف حيات اجتماعي بشر و پيشرفتهاي شگرف و عميق علوم و فنون گوناگون، موجبات تحول ساختارهاي سازماني را از اشكال سنتي به سوي ساختارهاي پيچيده تر و تخصصي فراهم آورده است. امروزه به منظور اداره صحيح سازمان و اتخاذ تصميمات منطقي و درست توسط مديران، ايجاد سيستم اطلاعات مديريت امري اجتناب ناپذير است . داشتن اطلاعات دقیق ، مرتبط و به هنگام و سریع باعث بالا رفتن سرعت و دقت تصمیم گیری شده و جلوی انتخاب بسیاری از تصمیمات نادرست را خواهد گرفت. مدیران به منظور مواجهه با محیط و تحقق اهداف سازمانی خود با مد نظر قرار دادن متغیرهای محیطی ضرورتاً بایستی محیط را تحلیل و  متغیرهای آن شناسائی و تدبیر مناسب در برخورد با آنها اتخاذ نمایند. این امر مستلزم برخورداری از اطلاعات به هنگام درون و برون سازمانی و نیز امکان بهره برداری بهینه از آنها را دارد .

آگاهی و استفاده مدیران از سیستم‌های اطلاعات مدیریت

 

چاپ کتاب در موسسه خوارزمی

 یکی از خدماتی که موسسه خوارزمی به شما و تمامی دانشجویان کارشناسی ارشد و دانشجویان مقطع دکتری ارائه میدهد چاپ پایان نامه و تحقیقات و دلنوشته های شما به عنوان کتاب است، کتاب هایی با طراحی جلد حرفه ای و کیفیت چاپ بالا که در خور نام موسسه خوارزمی و نویسنده اثر باشد با توجه به سابقه موسسه خوارزمی در زمینه چاپ کتاب سال 95 موسسه خوارزمی رکورددار چاپ کتاب معرفی شد. شما هم اگر به دنبال یک رزومه کاری منحصر به فرد برای خودتان هستید موسسه خوارزمی همراه شماست تا کتاب شما را با هر تعداد تیراژی کم یا زیاد چاپ کند تا یک وجه برازنده و شایسته به رزومه و تجربه کاری شما بدهد.  

 

 

 

برای مشاوره در زمینه نوشتن پایان نامه خود میتوانید از اساتید و مشاورین حرفه ای موسسه خوارزمی کمک بگیرید .همچنین موسسه خوارزمی شرایط ویژه ای برای چاپ پایان نامه ، چاپ کتاب و نشر آن برای شما در نظر گرفته است با مشاورین خوارزمی در زمینه چاپ کتاب در ارتباط باشید

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید