چاپ کتاب در موسسه خوارزمی: بررسی و بهبود آیین نامه ها و دستورالعمل ها

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

چاپ کتاب در موسسه خوارزمی: بررسی و بهبود آیین نامه ها و دستورالعمل ها

بخشی از مقدمه کتاب به چاپ رسیده

یكی از قسمت‌های مهم در ساخت و توسعه پروژه های عمرانی، مشخص كردن نحوه اجرا و تامین مالی پروژه ها است كه مهمترین نقش را در ساخت و توسعه بهینه پروژه ها ایفا می كند. به همین دلیل كارفرمایان در طول دوره های مختلف و با توجه به شرایط مختلف موجود، همیشه به دنبال بهترین روش برای اجرای پروژه های خود بوده اند. عواملی مانند كاهش زمان و هزینه و به طور كل بهینه سازی اجرای پروژه ها موجب گشته، در طول دورانهای مختلف روشهای متفاوتی در سیستم اجرای پروژه ها بوجود آید.
اما با گذشت زمان، روز بروز مسائل و مشكلات جدیدی در صنعت ساخت در جهان بوجود می آید. آنچه كه در دهه های گذشته بیشترین توجه را به خود جلب نموده است، ساخت پروژه های عظیمی است كه در هر كشور برای رفع نیاز مردم آن لازم و ضروری می باشد. این پروژه ها كه در واقع برای ایجاد و توسعه تسهیلات عمومی اجرا می گردند، معمولاً دارای حجم عظیم عملیات بوده و به منابع مالی زیادی نیز احتیاج دارند. با رشد بیش از حد جمعیت در كشورها و افزایش نیاز آنها به ساخت این تسهیلات و مشكلات مالی موجود در تامین مالی آنها، تلاش های جدیدی بخصوص در بخش كارفرمایان دولتی بوجود آورده است و آنان را بر آن داشته تا به سیستم های جدیدی روی آورند كه بتواند پاسخگوی مناسبی برای رفع این مشكلات باشد. در نتیجه در سیستم های جدید، بخصوص در ساخت پروژه های زیربنایی، علاوه بر تاكید بر روابط طرفها، نوع تامین مالی پروژه ها نیز كه در گذشته بر عهده كارفرمایان بوده است، به عنوان گزینه ای جدید مطرح شده است.

 

چاپ کتاب در موسسه خوارزمی: بررسی و بهبود آیین نامه ها و دستورالعمل ها

 

برای مشاوره در زمینه نوشتن پایان نامه خود میتوانید از اساتید و مشاورین حرفه ای موسسه خوارزمی کمک بگیرید .همچنین موسسه خوارزمی شرایط ویژه ای برای چاپ پایان نامه ، چاپ کتاب و نشر آن برای شما در نظر گرفته است با مشاورین خوارزمی در زمینه چاپ کتاب در ارتباط باشید .

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید