چاپ کتاب: مدیریت زمان و نقش مهندسی ترافیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

چاپ کتاب: مدیریت زمان و نقش مهندسی ترافیک

بخشی از مقدمه کتاب: مدیریت زمان و نقش مهندسی ترافیک در بنگاه‌های تولیدی و حمل و نقل

درجامعه ما آسیب اقتصادی تورم وجود دارد و این معضل ارتباط مستقیمی با افزایش کرایه حمل و نقل ناشی از افزایش قیمت سوخت دارد و این افزایش باعث تورم در محصولات و خدمات می‌شود و نتیجه تورم کم شدن تقاضا از جانب مشتری می‌شود و در این وضعیت موجود تولید کالا و محصولات کاسته می‌شود و شرکت‌های تولیدی آسیب‌های بسیاری می‌بیینند و از طرفی قیمت سوخت افزایش یابد و کرایه حمل و نقل بالا نرود، با توجه به هزینه‌های بالای حمل و نقل مانند استهلاک، سوخت، تعمیرات و غیره، ما تورم محصولات و خدمات را نخواهیم داشت ولی شرکت‌های حمل و نقل رو به افول و ورشکستگی می‌روند. افزایش تورم محصولات و خدمات و ورشکستگی حمل و نقل و تولید تابع افزایش قیمت سوخت نباشد و این ارتباط مستقیم به صورت غیر مستقیم در جامعه پدیدار شود تا تورم و ورشکستگی کنترل شود. در وضعیت موجود بین این دو گروه (تولید و حمل ونقل) ارتباط وجود ندارد و به علت عدم این رابطه در جامعه ما تورم وجود دارد و متغییر مناسبی که بین این دو ارتباط برقرار می‌کند از نظر پژوهشگر مدیرت زمان و نقش مهندسی ترافیک در ارزیابی موثر کارو زمان می‌باشد و این متغییر مستقل تعادل بین هزینه‌های تولید و درآمد حمل ونقل ناشی از کرایه بار را ایجاد می‌نماید و همچنین با وجود این متغییر مستقل (مدیریت زمان) تورم و ورشکستگی تابع افزایش قیمت سوخت نمی‌باشد و کرایه تعادلی جهت رسیدن قیمت سوخت به قیمت جهانی (فوب) و هدفمندی یارانه‌ها موثراست.

دروضعیت موجودچنانچه قیمت کرایه حمل و نقل ناشی از افزایش سوخت افزایش یابد کالاهای تولیدی و ارائه خدمات محصولات نیز دچار ازدیاد قمیت می‌شوند و تقاضا از جانب مشتری کم می‌شود و باعث فروش کم تولید و خدمات و نتیجتا ورشکستگی شرکت‌های تولیدی و خدماتی را به دنبال می‌آورد و از طرفی در اثر افزایش قیمت سوخت کرایه حمل و نقل بالا نرود.

 

چاپ کتاب در موسسه خوارزمی

 یکی از خدماتی که موسسه خوارزمی به شما و تمامی دانشجویان کارشناسی ارشد و دانشجویان مقطع دکتری ارائه میدهد چاپ پایان نامه و تحقیقات و دلنوشته های شما به عنوان کتاب است، کتاب هایی با طراحی جلد حرفه ای و کیفیت چاپ بالا که در خور نام موسسه خوارزمی و نویسنده اثر باشد با توجه به سابقه موسسه خوارزمی در زمینه چاپ کتاب سال 95 موسسه خوارزمی رکورددار چاپ کتاب معرفی شد. شما هم اگر به دنبال یک رزومه کاری منحصر به فرد برای خودتان هستید موسسه خوارزمی همراه شماست تا کتاب شما را با هر تعداد تیراژی کم یا زیاد چاپ کند تا یک وجه برازنده و شایسته به رزومه و تجربه کاری شما بدهد.  

 

چاپ کتاب: مدیریت زمان و نقش مهندسی ترافیک

 

برای مشاوره در زمینه نوشتن پایان نامه خود میتوانید از اساتید و مشاورین حرفه ای موسسه خوارزمی کمک بگیرید .همچنین موسسه خوارزمی شرایط ویژه ای برای چاپ پایان نامه ، چاپ کتاب و نشر آن برای شما در نظر گرفته است با مشاورین خوارزمی در زمینه چاپ کتاب در ارتباط باشید .

 

 

 

محتوای بیشتر در این بخش: « Bakhtinian Carnivalesque

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید