معرفی واحد مقاله و پایان نامه خوارزمی

موسسه آموزشی و پژوهشی خوارزمی از سال 1373 فعالیت خود را آغاز کرده است. هدف ما در راستای خدمات رسانی بهتر به دانشجویان می باشد. انتشار مقاله در ژورنال های معتبر به عنوان جزء اجتناب ناپذیر پروسه تحصیل در مقاطع دانشگاهی به شمار می آید. چاپ مقالات علمی نشان‌ دهنده‌ی علاقه‌ی دانشجو به انجام کار تحقیقاتی و میزان جدیت وی در انجام آن می‌باشد. دانشجویانی که دارای مقالات علمی هستند، شانس بالاتری برای دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکتری دارند همچنین موفقیت در انتشار و چاپ مقالات علمی یکی از فاکتور های تعیین کننده در ارزیابی فعالیت های تحقیقاتی و طرح های پژوهشی محسوب می گردد.

خدمات واحد مقاله و پایان نامه

مقاله و پایان نامه
مقاله و پایان نامه

پایان نامه

در این بخش خدمات مختلفی ارائه می گردد. خدمات در دو بخش عمومی و تخصصی ارائه می گردد. در بخش عمومی بر اساس رشته داوطلبان و در بخش تخصصی بر اساس عنوان یا پروپزال خدمات ارائه خواهد شد.

رساله یا پایان نامه دکترا

یکی از اهداف پایان نامه و به طور کلی تحقیق، شناخت اصول، قواعد و روشهای دانش است و پایان نامه ای که دانشجو ارایه می دهد خلاصه ای از آموخته های او طی چند سال تحصیل است. به عبارتی این تحقیقات می توانند ملاکی برای ارزیابی دانشجویان باشد. پایان نامه، تز و یا رساله چارچوب و قواعدی دارد که رعایت آنها برای دانشجو الزامی است. دانشجو موظف است آخرین آیین نامه پایان نامه را از سایت دانشگاه خود دریافت کند و بعد از آن شروع به تدوین کند. به طور کلی آیین نامه پایان نامه دکترا به سه بخش صفحه های ابتدای پایان نامه، صفحه های متن پایان نامه و صفحه های انتهای پایان نامه است.

پایان نامه کارشناسی ارشد

پایان نامه ارشد گزارشی پژوهشی است که دانشجویان در آن آموخته های علمی خود را طی سالها تحصیلات نشان می دهند و مورد ارزیابی اساتید قرار می گیرند. دانشجویان کارشناسی ارشد باید در نظر داشته باشند که در آینده پایان نامه شان مورد مطالعه قرار خواهد گرفت پس لازم است بدانند که باید رساله ای حرفه ای و نوینی را ارایه دهند. به عبارتی دیگر پایان نامه باید به گونه ای باشد که فرضیه، پژوهش و نتایج به دست آمده از آن را با کیفیت خوبی نشان دهد. پژوهش و پایان نامه ای موفق است که محتوی و ارایه خوبی داشته باشد و باید اهداف اصلی پژوهش خود را مشخص نمایید

مقاله و پایان نامه

مقاله

ارائه پذیرش (اکسپت) در مجلات ISI و مجلات علمی تخصصی در مدت زمان 15 روز صورت می پذیرد.

در گروه بین المللی خورازمی خدمات مشاوره در بخش ها ذیل انجام می گردد.

مشاوره مقالات در مجلات علمی- ترویجی

علاوه بر مقالات ISI که در مجلات ISI یا همان مجلات تامسون چاپ می شوند، مقالاتی در کشور خودمان در مجلات علمی- ترویجی به چاپ می‌‌رسند که گروه بین الملی خوارزمی در این دسته از مجلات هم خدمات مشاوره ارائه می نماید.

چرا خوارزمی‌ ؟

مقاله و پایان نامه

دارای 3 مجوز فعالیت

موسسه خوارزمی از وزارت علوم، آموزش و پرورش و وزارت ارشاد اسلامی مجوز فعالیت دریافت نموده است.

بومی سازی

گروه خوارزمی بر اساس نیاز شما مشاوره در امور پژوهشی و تحقیقاتی را انجام می دهد. بعنوان مثال شما چه رشته ای داشته باشید، در چه مرحله ای از کار باشید، برای چه نهاد یا سازمانی لازم دارید و در کدام مصاحبه تحصیلی قصد ارائه رزومه دارید

سی و پنج هزار استاد و هیئت علمی

موسسه خوارزمی با داشتن 35000 پژوهشگر در مقطع تحصیلات تکمیلی از بهترین دانشگاه های کشور و خارج از کشور قویترین تیم پژوهشی کشور را دارا می باشد.

امکان استخراج 2 مقاله ISI از پایان نامه

ما ضمن تضمین کیفیت در پایان نامه، تضمین ارائه دو مقاله ISI و استخراج کتاب از پایان نامه مولف را می دهیم.

ثبت مجوز یک کتاب از وزارت ارشاد برای پایان نامه

ما ضمن تضمین کیفیت پایان نامه، تضمین دریافت مجوزها از وزارت ارشاد اسلامی برای کتاب مستخرج از پایان نامه را می دهیم.

مشاوره تخصصی رایگان

بطورکلی گروه خوارزمی بااستفاده از روش های نوین و به صورت رایگان راه های رسیدن به موفقیت را در ذهن مخاطبان خود ترسیم می کند.

مشاوره تخصصی رایگان

مشاوره مقاله و پایان نامه

بخش مشاوره و راهنمایی موسسه با بهره گیری از کادری مجرب و کار آزموده به صورت کاملاً رایگان خدمات مشاوره ی در زمینه پایان نامه و مقاله ارائه می نماید. برای ارتباط، تماس تلفنی با بخش مشاوره موسسه برقرار نموده و سوالات خود را مطرح نمایید یا با پرکردن فرم تماس سریع، مشاوران با شما تماس حاصل فرمایند.