معلم خصوصی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

خیلی از داوطلبین کنکور امکان حضور در کلاس های موسسه رو ندارن و خیلی دیگه از داوطلبین هم نمیخوان تو این ترافیک بیشتر وقتشون برای رفت و آمد به کلاس از بین بیره میدونین که وقت طلاست و هدر دادن وقت اونم بخاطر ترافیک و غیره خیلی کار معقولی به نظر نمیرسه !!!! خب نظرتون راه حل این موضوع چیه ؟؟؟ آفرین کلاس خصوصی !!!! آره شما تو خونه خودت میشینی و برنامه درسیتو اجرا میکنی و ساعت هایی که تو برنامه درسی نیاز به معلم داشتی که هم برات رفع اشکال کنه و هم تدریس کنه حتی باهات تست زدن و تست زنی سرعتی رو کار کنه کافیه با خوارزمی تماس بگیری تا بهترین اساتیدش رو با شما هماهنگ کنه!!! به همین راحتی .

مزایای کلاس های خصوصی خوارزمی :

۱- وجود مطالب مفید و سوال خیز کنکور : تو کنکور سراسری بعضی از مباحث مهم هر درس بیشتر مورد توجه طراحان قرار  می گیره و به نوعی هر ساله مانور بیشتری برای طراحی تست از آن مباحث می دهند. گروه متخصص خوارزمی دنبال اینه که بتونه در این زمینه اطلاعات مفیدی به شما بده تا بتونیم با تدریس، تمرین، تکرار و رفع اشکال بیشتر بر روی مباحث مهم و پرتکرار کنکور، نتایج بهتری کسب کنیم.
۲- رفع اشکال تخصصی  :  یکی از مشکلاتی که داوطلبین کنکور رو از برنامه درسی و مطالعاتی دور می کنه، مفهوم نبودن مطالب درسی در زمان مطالعه است. در این موارد داوطلبان نیازمند راهنمایی و مشاوره و رفع اشکال هستند. موسسه خوارزمی با در اختیار قرار داشتن اساتید طراح سوال و رتبه های برتر کنکور این امکان را به داوطلب میده که در هر زمان و هر لحظه بتونن ایرادات خودشون رو با یه استاد حرفه ای مطرح کنن و اشکالاتشون رو رفع کنن.
۳- مشاوره تخصصی  :  تیم مشاوره خوارزمی با بهره گیری از اساتید طراح سوال و رتبه های تک رقمی در هر درس برنامه های تخصصی و  منطبق با اهدف دانش آموزان را تعیین و تدوین می نماید.
۴- برگزاری آزمون شبانه  : موسسه خوارزمی اولین موسسه ایست که اعتقاد به آزمون جمعی ندارد و معتقد است تمام مشکلات از یک آزمون جمعی شروع می¬شود. هرفرد یک برنامه فردی دریافت می کند و بر اساس همان برنامه هم سنجیده می شود.
آزمون های استاندارد خوارزمی ۴ هدف تخصصی را دنبال می کند :
الف) شناسایی نقاط ضعف و قوت
ب) تبدیل نقاط ضعف به قوت
ج) تثبیت نقاط قوت
د) مدیریت زمان در طول ترم و روز کنکور
برگزاری آزمون های ۱۰ تا ۱۵ سواله منطبق با برنامه دریافتی همان روز از ۲ درس در هر روز.
۵- منابع حرفه ای : یکی از مهم ترین و اساسی ترین مسائلی که برای هر داوطب حائز اهمیت می¬باشد منابع مهم در کنکور است. استفاده از نسخه های عمومی و منابع عمومی در خوارزمی ممنوع است. در خوارزمی هر داوطلب از منابع، برنامه درسی و آزمون طبقه بندی شده مخصوص به خود استفاده می کند و منابع مطالعاتی همسو با وضعیت تحصیلی هر داوطلب تعیین می شود.