واحد دانشگاه موسسه آموزشی خوارزمی

موسسه آموزشی خوارزمی با 24 سال سابقه آموزشی و پژوهشی با عقد قرارداد آموزشی با دانشگاه های غیرانتفاعی، جامع علمی و کاربردی و پیام نور توانسته است خدمت نوینی را به دانشجویان و متقاضیان مقطع دیپلم به کاردانی، کاردانی به کارشناسی،کارشناسی ناپیوسته و ارشد ارائه نماید.

Scholarship News

تاریخچه دانشگاه ها

آموزش عالی در ایران به فرم آکادمیک سابقه یکصد ساله دارد. و دانشگاههای (پیام نور- جامع علمی کاربردی-غیرانتفاعی) در راستای تقویت نظام اموزشی از دهه های 60 و 70 شروع به فعالیت کرده اند که در ادامه تاریخچه مختصری برای مطالعه بیشتر قرار داده شده است.
تاریخچه دانشگاه پیام نور تاریخچه دانشگاه غیرانتفاعی تاریخچه دانشگاه علمی و کاربردی
Scholarship News

شرایط ثبت نام

ا توجه به تقاوت آیین نامه ها و شرایط پذیرش دانشگاههای مختلف لطفا داوطلبان متقاضی به ادامه تحصیل قبل از هر گونه اقدام جهت ثبت نام، آیین نامه ها، مقررات آموزشی، شرایط عمومی و شهریه دانشگاههای مدنظر خود را که در لینک های زیر پیوست شده است را مطالعه کنید.
آیین نامه مقررات آموزشی شرایط ورود متقاضیان و نام نویسی زمان و شهریه ثبت نام
Scholarship News

لیست رشته ها

دانشگاههای (پیام نور- جامع علمی کاربردی-غیرانتفاعی) لیست رشته های مورد پذیرش خود را در مقاطع کاردانی، کارشناسی نا پیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد را اعلام نموده اند که در لینک های زیر، لیست رشته ها به تفکیک دانشگاهها قابل مشاهده است.
لیست رشته های دانشگاه پیام نور لیست رشته های دانشگاه غیر انتفاعی لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی

بزرگترین دغدغه های ادامه تحصیل را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

حجم بالای کتب دانشگاهی

نداشتن وقت کافی برای حضور در کلاس

عدم تسلط به امتحانات نیم ترم و یا پایان ترم

در (طرح دانشگاه من) توانسته ایم مشکلات و موانع ادامه تحصیل را حل کنیم و از مرحله ی ثبت نام (صفر مبداء) تا فارغ التحصیلی (دریافت مدرک) با شما همراه باشیم.

داوطلبان عزیز می توانند در صورت نیاز به مشاوره تلفنی و یا دریافت راهنمایی های بیشتر ، از طریق فرم زیر اطلاعات خود را ارسال نمایند تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول

واحد دانشگاه موسسه خوارزمی

ثبت نام ويژه دوره های حضوری آمادگی آزمون کارشناسی ارشد

برای ثبت نام در طرح حامی تحصیلی خوارزمی اقدام کنید